Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-5240C, 3000 Sider, Blå, 1 stk
KYOCERA TK-5240C. Farve toner sideydelse: 3000 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
| Farve toner sideydelse | 3000 Sider |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Farvepatron, sideudbytte | 3000 Sider |
| Print farver | Blå |
| Kompatible produkter | ECOSYS M5526cdw, ECOSYS M5526cdn |
| Printteknologi | Laserprint |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | ECOSYS M5526cdw, ECOSYS M5526cdn |
| Side kapacitet | 3000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | Kyocera |
| Farve på produkt | Sort |
| Printfarver | Blå |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| OEM-kode | 1T02R7CNL0 |
| Multipakke | Nej |
| Omtrentlig sidemængde (farve/CMY, ISO/IEC 19798) | 3000 Sider |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompabilitet | ECOSYS M5526cdw, ECOSYS M5526cdn |
| Original | Ja |
| OEM kode | 1T02R7CNL0 |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Højde | 120 mm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 414 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 584 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 286 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 36 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 41,4 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 58,4 cm |
| Ydre emballage, højde | 28,6 cm |
| Master kartonvægt | 8,2 kg |
| Antal pr. hovedemballage | 36 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Farve på produkt | Sort |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Højde | 120 mm |