Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-5150M, 10000 Sider, Magenta, 1 stk
KYOCERA TK-5150M. Farve toner sideydelse: 10000 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
| Farve toner sideydelse | 10000 Sider |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Print farver | Magenta |
| Kompatible produkter | ECOSYS M6035cidn/M6535cidn/P6035cdn |
| Printteknologi | Laser |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | ECOSYS M6035cidn/M6535cidn/P6035cdn |
| Side kapacitet | 10000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 pcs |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Kyocera |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| OEM-kode | TK-5150M |
| OEM kode | TK-5150M |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 320 mm |
| Højde | 110 mm |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |