Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraRefurb RF-000165978, Intel® Core™ i7, 2,6 GHz, 1920 x 1080 pixel, 16 GB, DDR4-SDRAM, 512 GB
Refurb RF-000165978. Produkttype: Laptop, Formfaktor: Muslingeskal. Processorserie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-10750H, Processorfrekvens: 2,6 GHz. HD-type: Fuld HD, Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel. Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR4-SDRAM. Samlet lagringskapacitet: 512 GB, Lagermedie: SSD. On-board grafikkort, model: Intel® HD Graphics. Vægt: 2 kg
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| 4 | Intel |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 3 GB |
| Diskret grafikadapter | Ja |
| On-board grafikkort, model | Intel® HD Graphics |
| On-board grafikkort | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Processorgeneration | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processorfrekvens | 2,6 GHz |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-10750H |
| Processorproducent | Intel |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Operativsystem sprog | Flersproget |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Produkttype | Laptop |
| Renoveret klasse | Grade A |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Front kamera | Ja |
| Bredde | 365 mm |
| Dybde | 256,8 mm |
| Højde | 19,1 mm |
| Vægt | 2 kg |