Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraSort blækpatron
Sort blækpatron (op til ca. 2.400 sider, baseret på ISO 24711 standard) Passer til: MFCJ5320DW/5620DW/5720DW.
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Brother MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW, MFC-J5720DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFCJ5720DW MFC-J5620DW MFC-J5320DW |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 2400 Sider |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Multipakke | Nej |
| Papir, mål | A4 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | Brother MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW, MFC-J5720DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballagetype | Blister |
| Produkter pr. palle | 2100 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,2 cm |
| Pallens bruttovægt | 317,9 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 7 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Papir, mål | A4 |
| Sideudbytte fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 92 mm |
| Højde | 116 mm |
| Vægt | 102 g |
| Pakkevægt | 140 g |