Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraBarco ClickShare C-10, Desktop, Sort, Kensington, 3840 x 2160, 2160p, 30 fps
Barco ClickShare C-10. Formfaktor: Desktop, Produktfarve: Sort, Kabellåseslids type: Kensington. Understøttede grafikopløsninger: 3840 x 2160, Understøttede videotilstande: 2160p, Maksimum billedhastighed: 30 fps. Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Frekvensbånd: 2.4, 5 GHz. Grænseflade: HDMI, HDMI-version: 1.4b. Strømkilde type: DC, Indgangsspænding: 110 – 220 V, Strømforbrug (maks.): 24 W
| Miracast | Ja |
| Google Cast | Ja |
| Maksimal opløsning (HDMI) | 3840 x 2160 pixel |
| AirPlay spejling | Ja |
| Understøttede videotilstande | 2160p |
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
| Understøttede videostreaming opløsninger | 4096 x 2160 |
| Antal brugere | 32 bruger(e) |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 – 85% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 – 90% |
| Grænseflade | HDMI |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4b |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-udgange | 1 |
| Strømforbrug (maks.) | 24 W |
| Strømforbrug (typisk) | 10 W |
| Indgangsspænding | 110 – 220 V |
| Strømkilde type | DC |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 802.1x RADIUS, WPA2-PSK |
| Dual-bånd | Ja |
| Maksimal driftstilstand | 30 m |
| Ethernet LAN | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4, 5 GHz |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.15.1 |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Formfaktor | Desktop |
| Webbaseret administration | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 Enterprise x64, Windows 10, Windows 11 Home, Windows 10 Education, Windows 11 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 9.0, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16 |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Garantiperiode | 1 År |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Bredde | 135 mm |
| Dybde | 135 mm |
| Højde | 34 mm |
| Vægt | 900 g |