Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraBarco ClickShare CX-50, Desktop, Sort, Kensington, 3840 x 2160 pixel, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Barco ClickShare CX-50. Formfaktor: Desktop, Produktfarve: Sort, Kabellåseslids type: Kensington. Maksimal opløsning (HDMI): 3840 x 2160 pixel, Understøttede grafikopløsninger: 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160. Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Frekvensbånd: 2.4, 5 GHz. Grænseflade: HDMI, HDMI-version: 1.4b. Strømkilde type: Vekselstrøm, Indgangsspænding: 110 – 220 V, Strømforbrug (maks.): 50 W
| S/PDIF-udgang | Ja |
| Grænseflade | HDMI |
| HDMI-version | 1.4b |
| 3,5 mm ud | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 4 |
| DC-in-stik | Ja |
| Antal HDMI-indgangsporte | 1 |
| Antal HDMI-udgange | 1 |
| Miracast | Ja |
| Google Cast | Ja |
| Maksimal opløsning (HDMI) | 3840 x 2160 pixel |
| AirPlay spejling | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 – 85% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 – 90% |
| Strømforbrug (maks.) | 50 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Indgangsspænding | 110 – 220 V |
| Velegnet til brug i land/placering | Europa |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA2-PSK |
| Dual-bånd | Ja |
| Maksimal driftstilstand | 30 m |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4, 5 GHz |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1x |
| Produktfarve | Sort |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Farve på produkt | Sort |
| Certificering | FCC, CE |
| Formfaktor | Desktop |
| Godkendelse | FCC/CE |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16 |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Bredde | 200 mm |
| Dybde | 202 mm |
| Højde | 39 mm |
| Vægt | 900 g |