Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraLeitz 80170000, Krydsmakulering, 22,3 cm, 4 x 36 mm, 110 L, Berøring, 4 hjul
Leitz 80170000. Makuleringstype: Krydsmakulering, Arbejdsbredde: 22,3 cm, Makuleringsstørrelse: 4 x 36 mm. Bredde: 675 mm, Dybde: 750 mm, Højde: 1130 mm
| Kurv volumen | 110 L |
| Indbygget sikkerhedslås | Ja |
| Visningsvindue | Ingen |
| Styrehjul | Ja |
| Afskåren type | Krydsskæring |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
| Makuleringstype | Krydsmakulering |
| Makulering af hæfteklammer | Ja |
| Makulering af CD'er | Ingen |
| Makulering af papir | Ja |
| Makulering af papirclips | Ja |
| Makuleringsstørrelse | 4 x 36 mm |
| Medievægt | 80 g/m² |
| Omvendt | Ja |
| Anti-jam mekanisme | Ja |
| Udtræksbakke | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Automatisk slukning efter | 3 min. |
| Indikator for fuld beholder | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Arbejdsbredde | 22,3 cm |
| Adgangsbredde | 22 cm |
| Makuleringskapacitet | 15 ark |
| Sikkerhedsniveau | P-4 |
| Håndtag | Ja |
| Bredde | 675 mm |
| Dybde | 750 mm |
| Højde | 1130 mm |
| Vægt | 42,5 kg |