Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraLogiLink ID0096, Sort, Monokromatisk
LogiLink ID0096. Bredde: 250 mm, Dybde: 220 mm. Produktfarve: Sort, Overfladefarvning: Monokromatisk
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Tykkelse | 3 mm |
| Overflade farvning | Monoton |
| Farve på produkt | Sort |
| Overflade farvning | Monoton |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Farve på produkt | Sort |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Håndledsstøtte | Nej |
| Tykkelse | 3 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 220 mm |
á goymslu
kr. 396,00 u/mvg
á goymslu
kr. 996,00 u/mvg
á goymslu
kr. 79,20 u/mvg
á goymslu
kr. 959,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.596,00 u/mvg
á goymslu
kr. 349,00 u/mvg
á goymslu
kr. 249,00 u/mvg
á goymslu
kr. 96,00 u/mvg
Tín keypskurv er tóm í løtuni!
Notifications





