Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraWestern Digital My Passport, 1 TB, 2.5″, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Sort
Western Digital My Passport. HDD kapacitet: 1 TB, HDD-størrelse: 2.5″. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produktfarve: Sort
| Driftstemperatur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 65 °C |
| Bus poweret | USB |
| Thunderbolt-teknologi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Ingen |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Sikkerhedsalgoritmer | 256-bit AES |
| Plug and play | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 256-bit AES |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| Grænseflade | USB 3.0/2.0 |
| HDD kapacitet | 1 TB |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Kabler inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Medfølgende software | WD Discovery |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 107,2 mm |
| Højde | 11,2 mm |
| Vægt | 120 g |