Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraMAXHUB ND86CMA, Digital fladpaneldisplay, 2,18 m (86″), LED, 3840 x 2160 pixel, Wi-Fi
MAXHUB ND86CMA. Produktdesign: Digital fladpaneldisplay. Skærm diagonal: 2,18 m (86″), Skærmteknologi: LED, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 450 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Produktfarve: Sort
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Paneltype | ADS |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærm diagonal | 2,18 m (86") |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke | 450 cd/m² |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| VESA montering | Ja |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Produktdesign | Digital fladpaneldisplay |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ja |
| Formål | Universel |
| USB-port | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Vægt | 43,1 kg |