Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkarabe quiet! Pure Base 600, Midi Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ITX, Syntetisk ABS, Stål, Spil
be quiet! Pure Base 600. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Frontventiler installeret: 1x 140 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 120 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5″. Bredde: 220 mm, Dybde: 492 mm, Højde: 470 mm
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| Audioudgang | Ja |
| Antal USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A porte | 2 |
| Audioindgang | Ja |
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 492 mm |
| Højde | 470 mm |
| Vægt | 7,44 kg |
| Understøttede harddisk drev størrelser | 2.5,3.5" |
| Front-blæser installeret | 1x 140 mm |
| Maksimal front-blæser | 3 |
| Understøttet diameter på front-blæser | 120,140 mm |
| Maksimal bagvedliggende-blæser | 1 |
| Understøttet diameter på bagvedliggende-blæser | 120 mm |
| Maksimal top-blæser | 3 |
| Understøttet diameter på top-blæser | 120,140 mm |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 120,140,240,280,360 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 120,140,360 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Forreste understøttede radiatorblæser størrelser | 120,140,240,280,360 mm |
| Bageste understøttede radiatorblæser størrelser | 120 mm |
| Top understøttede radiatorblæser størrelser | 120,140,360 mm |
| Bagvedliggende-blæser installeret | 1x 120 mm |
| Frontventiler installeret | 1x 140 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120,140 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120,140 mm |
| Frontkølerventilator størrelser understøttes | 120,140,240,280,360 mm |
| Bagerste køleventilator størrelser understøttes | 120 mm |
| Øverste kølerventilator størrelser understøttes | 120,140,360 mm |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Lydudgang | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
| Lydindgang | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 0 |
| Antal eksterne 5.25" båse | 2 |
| Antal 5.25" bays | 2 |
| Antal 3.5" bays | 3 |
| Antal interne 3.5" bays | 3 |
| Produktfarve | Sort |
| Antal eksterne 5.25" bays | 2 |
| Siderude | Ingen |
| Antal udvidelses-slots | 7 |
| Maksimal CPU blæser højde | 16,5 cm |
| Maksimal grafikkort, længde | 28 cm |
| Farve på produkt | Sort |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Velegnet til | Spil |
| Tykkelse af materiale | 1 mm |
| Maksimal PSU længde | 21 cm |
| Antal indvendige 3.5" båse | 3 |
| Type | PC |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Materiale | Syntetisk ABS, Stål |
| Understøttet motherboard, form faktor | ATX,Micro-ATX,Mini-ITX |
| Maksimal højde på CPU-køler | 16,5 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 28 cm |
| Antal 2.5" bays | 6 |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
| Pakke vægt | 8,74 kg |
| Pakkevægt | 8,74 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Tykkelse af materiale | 1 mm |
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 492 mm |
| Højde | 470 mm |
| Vægt | 7,44 kg |