Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-5305Y, 6000 Sider, Gul, 1 stk
KYOCERA TK-5305Y. Farve toner sideydelse: 6000 Sider, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
| Farve toner sideydelse | 6000 Sider |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | TASKalfa 350ci |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Højde | 110 mm |
á goymslu
kr. 1.279,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.320,00 u/mvg
á goymslu
kr. 1.759,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.279,20 u/mvg
á goymslu
kr. 800,00 u/mvg
fjargoymsla
kr. 1.599,20 u/mvg
á goymslu
kr. 2.280,00 u/mvg
fjargoymsla
kr. 1.296,00 u/mvg
Tín keypskurv er tóm í løtuni!
Notifications


