Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-8335M, 15000 Sider, Magenta, 1 stk
KYOCERA TK-8335M. Farve toner sideydelse: 15000 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
| Farve toner sideydelse | 15000 Sider |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Print farver | Magenta |
| Kompatible produkter | TASKalfa 3252ci |
| Printteknologi | Laser |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | TASKalfa 3252ci |
| Side kapacitet | 15000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 pcs |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Kyocera |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 605 mm |
| Højde | 140 mm |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 605 mm |
| Højde | 140 mm |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |