Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-8525K, 30000 Sider, Sort, 1 stk
KYOCERA TK-8525K. Sort toner sideydelse: 30000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
| Udskrivning af farver | Sort |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | TASKalfa 4052ci |
| Printteknologi | Laser |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | TASKalfa 4052ci |
| Side kapacitet | 30000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 pcs |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Kyocera |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 30000 Sider |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Højde | 140 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Højde | 140 mm |