Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraMAXHUB V865T, 2,18 m (86″), 3840 x 2160 pixel, VA, Direct-LED, 0,4935 x 0,4935 mm, 16:9
MAXHUB V865T. Skærm diagonal: 2,18 m (86″), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmteknologi: VA. Husets farve: Sort. RAM kapacitet: 16 GB, Lagringskapacitet: 26000 MB. Højttalereffekt: 40 W. Samlet antal megapixels: 50 MP
| Antal RJ-45-porte | 2 |
| Antal USB type-C-porte | 2 |
| USB-port | Ja |
| Audio RCA-indgange | 1 |
| Antal HDMI-indgangsporte | 2 |
| Antal HDMI-udgangsporte | 1 |
| Audio RCA udgange | 1 |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Responstid | 8 ms |
| Billedformat | 16:9 |
| Refleksfri overflade | Ja |
| Antal simultane touchpunkter | 50 |
| Skærmteknologi | VA |
| Skærm diagonal | 2,18 m (86") |
| Berøringsskærm | Ja |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Skærmens lysstyrke | 350 cd/m² |
| Betragtningsvinkel | 178° |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| LED-baggrundsbelysning type | Direct-LED |
| Berøringsskærm teknologi | Kapacitiv |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Pixel pitch | 0,4935 x 0,4935 mm |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Lyspen | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 – 90% |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Højttalereffekt | 40 W |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Bevægelsessensor | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Husets farve | Sort |
| Strømforbrug (maks.) | 465 W |
| Indgangsspænding | 100 – 240 V |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 275 W |
| Strømforbrug (inaktiv) | 0,5 W |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Pakkebredde | 2110 mm |
| Pakkedybde | 225 mm |
| Pakkehøjde | 1283 mm |
| Pakkevægt | 78,5 kg |
| Indbygget kamera | Ja |
| Lukker til beskyttelse af kamera | Ja |
| Samlet antal megapixels | 50 MP |
| Lagringskapacitet | 26000 MB |
| RAM kapacitet | 16 GB |
| Indbygget processer | Ja |
| Garantiperiode | 3 År |
| Bredde | 1957 mm |
| Dybde | 103 mm |
| Højde | 1180,1 mm |
| Vægt | 58 kg |