Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-5140C, 5000 Sider, Blå, 1 stk
KYOCERA TK-5140C. Farve toner sideydelse: 5000 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
| Farve toner sideydelse | 5000 Sider |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Farvepatron, sideudbytte | 5000 Sider |
| Print farver | Blå |
| Kompatible produkter | ECOSYS M6030cdn, ECOSYS M6530cdn, ECOSYS P6130cdn |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | ECOSYS M6030cdn, ECOSYS M6530cdn, ECOSYS P6130cdn |
| Side kapacitet | 5000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Kyocera |
| Printfarver | Blå |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kompabilitet | ECOSYS M6030cdn, ECOSYS M6530cdn, ECOSYS P6130cdn |
| Original | Ja |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 310 mm |
| Højde | 120 mm |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 310 mm |
| Højde | 120 mm |