Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraLenovo 4XC1K20995, Intern, Trådløs, M.2, WWAN, 1000 Mbit/s
Lenovo 4XC1K20995. Intern. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Værtsgrænseflade: M.2, Grænseflade: WWAN. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 – 55 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 – 95% |
| Grænseflade | WWAN |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | M.2 |
| Pakkebredde | 53 mm |
| Pakkedybde | 144 mm |
| Pakkehøjde | 177 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Komponent til | Laptop |
| Certificering | CE for EU, KCC for Korea, IFT for Mexico, NTC for Philippines, ICASA for South Africa, NCC for Taiwan |
| Intern | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Dybde | 42 mm |
| Højde | 2,3 mm |
| Vægt | 6,2 g |