Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraLeitz 80260000, 300 mm, 1 mm, 500 mm, 60 g, 20 stk, 342 mm
Leitz 80260000. Bredde: 300 mm, Dybde: 1 mm, Højde: 500 mm. Antal pr. pakke: 20 stk. Pakkebredde: 342 mm, Pakkedybde: 950 mm, Pakkehøjde: 580 mm
| Pakkebredde | 342 mm |
| Pakkedybde | 950 mm |
| Pakkehøjde | 580 mm |
| Produktfarve | Transparent |
| Volumen | 175 L |
| Type | Taske |
| Antal pr. pakke | 20 stk |
| Bredde | 300 mm |
| Dybde | 1 mm |
| Højde | 500 mm |
| Vægt | 60 g |
fjargoymsla
kr. 9.996,00 u/mvg
fjargoymsla
kr. 10.996,00 u/mvg
fjargoymsla
kr. 21.973,00 u/mvg
á goymslu
kr. 3.039,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.199,20 u/mvg
fjargoymsla
kr. 19.496,00 u/mvg
Tín keypskurv er tóm í løtuni!
Notifications





