Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-5150K, 12000 Sider, Sort, 1 stk
KYOCERA TK-5150K. Sort toner sideydelse: 12000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 12000 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | ECOSYS M6035cidn, ECOSYS M6535cidn, ECOSYS P6035cdn |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | ECOSYS M6035cidn, ECOSYS M6535cidn, ECOSYS P6035cdn |
| Side kapacitet | 12000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Kyocera |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 12000 Sider |
| Kompabilitet | ECOSYS M6035cidn, ECOSYS M6535cidn, ECOSYS P6035cdn |
| Original | Ja |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 320 mm |
| Højde | 110 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 320 mm |
| Højde | 110 mm |