Fyri at síggja tínir prísir og keypa vørur, skalt tú stovna ein brúkara.
Stovna brúkaraKYOCERA TK-8525C, 20000 Sider, Blå, 1 stk
KYOCERA TK-8525C. Farve toner sideydelse: 20000 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
| Farve toner sideydelse | 20000 Sider |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Kapabilitet | TASKalfa 4052ci |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 605 mm |
| Højde | 140 mm |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
fjargoymsla
kr. 1.399,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.279,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.399,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.320,00 u/mvg
fjargoymsla
kr. 1.239,20 u/mvg
á goymslu
kr. 2.280,00 u/mvg
fjargoymsla
kr. 1.399,20 u/mvg
á goymslu
kr. 1.279,20 u/mvg
Tín keypskurv er tóm í løtuni!
Notifications


